Gadis Abdusalam - mistrz wrestlingu w Rosji i na świecie

Gadis Abdusalam - słynny wojownik, który stoi w freestyle dla Rosji. Jest wielokrotnym laureatem i mistrzem ogromnej liczby zawodów. Jego znam wielu fanów sztuk walki, nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. W młodości związany był nie tylko zapasy, ale również dla kickboxingu i sztuk walki. Ale w końcu zawodnik preferują bardziej klasyczny sport.

Krótki biografia myśliwca

Wybitny sportowiec jest Abdusałam Gadisow. Jego biografia zaczęła się w 1989 roku, 26 marca. Jego rodzinnym mieście - Machaczkała. Studiował w branży przyszłego bojownika Uniwersytetu Ekonomicznego w Rostowie. W swoich młodzieńczych lat reprezentował szkołę sportowego „Dynamo” w swoim rodzinnym mieście Machaczkała. I do tej pory, był w tym budynku.

Spędzał wolny czas w siłowni, ale potem zdałem sobie sprawę, że to nie tylko trening siłowy, ale również w dobrej formie. Po tym wszystkim, masa mięśniowa nie odgrywają decydującą rolę w freestyle wrestling. Podczas zawodów młodzieżowych Gadisovu zdołał zaprzepaścić gwiazdy z nieba. Ale trenerzy próbowali uspokoić chłopca. Powiedziano mu, aby nie poddawać, trzeba zaangażować się w twarde i płaskie na pełny.

Ze względu na ich pracowitości na dywanie i oczywiście talent stał się wybitnym sportowcem Rosja jako silny i zwinny wojownik jak Abdusałam Gadisow. Jego narodowość - Awarów, ponieważ urodził się w Dagestanie. Ale udało mu się zdobyć wykształcenie, choć nie wybrany profil treningu sportowego. Abdusalam chciał nauczyć się być ekonomistą do siatki bezpieczeństwa w przyszłości.

,

Praca początkowy Gadisova

Abdusalam w młodym wieku zdobył swoje pierwsze ważne zwycięstwo. W 2008 roku udało mu się zdobyć mistrzostwo walki w Rosji, a później na całym świecie.

Kiedy zadebiutował wśród dorosłych sportowiec raz zakorzenione w roli lidera. Zdobył mistrzostwo Martial Arts freestyle w Rosji. Ale ten ranking nie mógł utrzymać na długo. Przeszkodą stają się niezwykłe szkody. On zbyt często rozcięta brew. Ponadto, zapaśnik i miał problemy z nadwagą.

W 2011 Abdusalam Mamathanovich Gadis przeniesiony do innej klasy masy ciała (96 kg). I w tej wadze, był w stanie wygrać brązowy medal w Rosji. Eksperci uważają, że zawodnik był w stanie, a za najlepszy wynik. Ale to był debiut sportowca w nowej kategorii wagowej, a uczestnicy konkursu byli mistrzów olimpijskich do niego. Zatem Machaczkała Dynamo wykazały dość zachęcające wyniki.

,

Różnorodność sportowych Abdusalamov

Gadis Abdusalam podczas swojej kariery brał udział w różnorodnych konkursach i mistrzostwach. W 2012 roku, był częścią zespołu do walki o Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Londynie. Był w stanie podjąć tylko dziewiąte miejsce. Ale w tym przypadku, eksperci z winy przypisać do siatki turnieju jako początkowej fazie walk przyniosła młodemu Gadisova z najsilniejszych sportowców na świecie - Rezy Yazdani z Iranu. W 2015 roku odbyła się mistrzostwa w zapasach w Rosji. Abdusalam zwalczał Vladislav Baytseva. Zapaśnik wygrał tę bitwę. W rezultacie stał się zwycięzcą konkursu.

,

Advances sportowców

Gadis Abdusalam to rosyjski zapaśników. Cztery razy był w stanie wygrać mistrzostwa w zapasach w Rosji, dwa razy - w Europie. Ponadto zdobył tytuł mistrza świata, który przyniósł mu międzynarodową sławę. Od samego początku tego sportu udało mu się wygrać mistrzostwa w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w 2008 roku. W 2010 roku zdobył Puchar Świata. W 2015 Abdusalamov honorowy tytuł został przyznany. Stał się Zasłużony Mistrz Sportu Rosji. Ponadto otrzymał Puchar Ramzana Kadyrowa i wygrał Grand Prix Puchar Ivan Yarygin.

Życie osobiste rosyjski zapaśnik

Abdusalam Mamathanovich Gadis postanowił pożegnać się z jego kawalerskiego życia w 2013 roku. Jego wybór był Mutalieva Amin, student na Wydziale Prawa.

Przed jego małżeństwa, Amina i Abdusalam spełnione przez dwa lata. I mamy poznać młodzież dużo wcześniej. Dziewczynka urodziła się w miejscowości Kuletsma Awarów. To właśnie tam i rosła Gadisova ojca, a często sportowiec odwiedził tę wioskę. Ślub był grany na tradycji narodowych. Wśród zaproszonych gości byli trenerzy i liderzy sportowe wojownikiem. Gadis nawet postanowił zadzwonić na uroczystość wszystkich Dagestan freestyle wrestling zespołu. Ciekawe, ale małżeństwo nie wpływa negatywnie na karierę sportowca, a nawet odwrotnie. Po ślubie, zdobył kilka ważnych i prestiżowych bitew.

Interesujące fakty

Jest znany w Rosji i mistrz świata Abdusałam Gadisow. Wysokość, waga, sportowcy - 181 cm, 97 kg. Należy zauważyć, że wojownik nie raz została zaproszona do udziału w profesjonalnych zawodach MMA, innymi słowy - w walce bez zasad turniejach. Ten spektakularny sport, który wymaga nie tylko treningu sportowego, ale także umiejętności w NCCA odgrywa malownicze obrazy. W tej chwili zawodnik z Dagestanu odmówił udziału w tym sporcie. Ale on nie zaprzecza, że ​​w przyszłości może zgodzić się na zawodach w MMA. Gadis Abdusalam jest uważany za jednego z najlepszych mistrzów rosyjskich i światowych. On zdobył szacunek i popularność jako wielkiego wysiłku na drodze do sukcesu w zawodach zapaśniczych.